Під тиском громадськості поліція відмовилась від співпраці з догхантерами

Дата публікації: 27.7.2016 Розділ: Новини

Доручення про координацію дій патрульних поліцейських із представниками ГО «Спілка журналістів-догхантерів» було скасовано.

Догхантери 1

Фото: patrol.police.gov.ua

Позавчора, 25 липня онлайн-видання «Судебно-юридическая газета» опублікувала документ, що свідчив про заплановану співпрацю патрульних поліцейських із догхантерами. Варто зазначити, що від ГО «Спілка журналістів-догхантерів» надійшов лист про вчинення посадовими особами Національної поліції в місті Києві актів жорстокого поводження з тваринами.

Відреагувавши на даний лист, Департамент патрульної поліції видав доручення, згідно з яким поліцейські в разі виявлення безпритульних собак мали б вийти на зв’язок із зазначеною громадською організацією. Представники ГО нібито мали допомогти у влаштуванні тварин до притулку для собак.

Наступного дня, завдяки публікації видання «Судебно-юридическая газета» та численним зверненням громадян, що викривали діяльність так званої «Спілки журналістів-догхантерів», доручення було скасоване.

Догхантери 2

Фото: for-ua.com

«Дізнавшись від громадськості про негативну репутацію згаданої організації серед захисників тварин, – йдеться в офіційному повідомленні Патрульної поліції, – та про те, що реєстрація цієї організації припинена, Управлінням патрульної поліції в м. Києві вказане доручення скасовано».

У поліції подякували громадськості за небайдужу позицію та співпрацю та заявили, що активно беруть участь у захисті тварин, неодноразово їх рятуючи.

«Вимоги цього доручення жодного разу не виконувались», – зазначено у повідомленні.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!