В Європі продають футболки з зображеннями каналізаційних люків

Дата публікації: 28.7.2016 Розділ: Новини

Німецька арт-група Raubdruckerin наносить на футболки та сумки зображення, переносячи їх безпосередньо з елементів інженерної інфраструктури.

1

Художники використовують поверхню елементів міського простору як матриці для нанесення зображень на футболки та сумки. Це – люки колодязів, вентиляційні решітки та інші подібні об’єкти. Їхня структура та типографський маркування часто виявляються придатною основою для виготовлення стильних футболок та сумок.

2

Художники наносять чорнило безпосередньо на вуличні об’єкти у більш ніж 20 містах по всьому світі, у т. ч. в Амстердамі, Лісабоні та Парижі, роблять з них відбитки на тканину і згодом продають свої витвори через онлайн-магазин. Сумки та футболки коштують у діапазоні від 15 до 39 євро. Светр можна придбати за 89 євро.

3 4 5 6

Фото: Colossal

Ідея проекту Raubdruckerin виникла ще у 2006 році, в ательє Йоганеса Кольруша на півдні Португалії. Перші відтиски дороги до Лісабона зробила Емма-Франц Раф, і після осмислення результатів народився цей проект.

Raubdruckerin проводить відкриті перфоманси та воркшопи. Відвідувачам заходів пропонують приносити і залишати власний одяг, на який в результаті спільної творчості наносяться індивідуальні зображення. Або, отримавши необхідний матеріал, вони, згідно з інструкціями, можуть нанести зображення самостійно.

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!