У Києві тестують «зелену хвилю» світлофорів

Дата публікації: 29.7.2016 Розділ: Новини

КП «Київдорсервіс» відпрацьовує режим координованого керування світлофорами «Зелена хвиля», повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА.

1

Фото: Ілля Сагайдак

Другого серпня 2016 року режим «Зелена хвиля» запрацює в тестовому порядку на двох маршрутах: вул. Велика Васильківська – вул. Саксаганського, що включає 17 світлофорних об’ єктів та вул. Жилянська – вул. Антоновича, що налічує 18 світлофорних об‘єктів.
Враховуючи фактори, що впливають на транспортні потоки, для безперервного руху по даним маршрутам водіям необхідно дотримуватись швидкісного режиму 35-45 км/год.
Другого липня 2016 року столичні світлофори запрацювали у режимі «Зелена хвиля» на ділянці по бульв. Т.Шевченка – бульв. Лесі Українки – вул. Кіквідзе.

2

Фото: Ілля Сагайдак

Як зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, «автоматизована система керування світлофорними об’єктами реалізується аби позбутися заторів та покращити транспортне сполучення міста. Концепція впровадження «Зеленої хвилі» – це один з етапів розвитку Інтелектуальної автоматизованої системи управління дорожнім рухом столиці, яка вкрай необхідна для міста. Започаткований проект, напрацювання якого розглядались на транспортній комісії, увійшов до «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року».

«Наразі, ми продовжуємо тестування режиму «Зелена хвиля» на попередньому маршруті, вивчаємо транспортні потоки та вносимо необхідні корективи в роботу світлофорів. На сьогодні, можемо констатувати, що пропускна спроможність по даному маршруту збільшилась на 10%» – зазначив директор КП «Київдорсервіс» Віктор Черній.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!