Сортуючи сміття, кияни можуть допомогти школярам

Дата публікації: 2.8.2016 Розділ: Новини

Збираючи пластикові кришки та відносячи їх до найближчого супермаркету VARUS, кожен охочий може допомогти школярам отримати нові навчальні посібники.

Сортування головна

З 1 серпня кожен киянин може принести кришки, зібрані вдома або на роботі, в найближчий супермаркет мережі VARUS і залишити їх в прикасовій зоні в спеціальному контейнері з наклейкою.

За кожні 100 кг зібраних кришечок школа отримує 2 муляжа з екологічно чистого пластику (PLA – на основі кукурудзяного крохмалю) – 3D модель серця або молекулу водню, або різнокольоровий пазл, який допоможе дитині швидше запам’ятати будову внутрішніх органів людини.

Сортування 2

Суть проекту «Сортуй заради майбутнього» полягає в тому, що школярі і кияни будуть сортувати та збирати власні пластикові кришки від напоїв, які будуть обмінювати на шкільні навчальні посібники для уроків природознавства.

Організатори проекту очікують, що за перший рік проекту врятують від звалищ понад 500 тонн цінного пластика, який буде повернено до виробничого процесу українських підприємств. А київські школи зможуть безкоштовно отримати близько 5 тисяч навчальних посібників.

Стратегія розвитку передбачає поширення проекту протягом 2016 року в  інші регіони України при підтримці локальних екологічних ініціатив.

PLA пластик – біорозкладаний, біосумісний, термопластичний, аліфатичний поліефір, мономером якого є молочна кислота, не токсичний і безпечний для дітей. Сировиною для виробництва слугують щорічно поновлювані ресурси, такі як кукурудза і цукрова тростина.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!