Більшість пасажирів київського метро використовують картки

Дата публікації: 5.8.2016 Розділ: Новини

Згідно з інформацією КП «Київський метрополітен» більшість пасажирів для оплати проїзду у метро використовують безконтактні картки, а не жетони.

Метро 1

Співвідношення жетон/картка складає 40% на 51% на користь останньої. Ще рік тому картками у метро користувалося лише 42% пасажирів, у 2014 – 31%, а у 2013 – тільки 22%, або кожен п’ятий.

«Найбільше картки використовують на станції «Героїв Дніпра», де за допомогою безконтактних технологій проходить 57% пасажирів. На станціях «Олімпійська», «Оболонь», «Театральна» – по 55 %, а на станції «Вокзальна» – лише 31%», – заявляють у КП «Київський метрополітен».

Окрім безконтактних карток метрополітену, проїзних квитків та «Карток киянина», пасажири можуть оплатити поїздку банківською карткою MasterCard PayPass (що стало можливим рік тому). Місяць тому середній показник використання банківських карток був на рівні 15,5 тисяч щодня. Сьогодні він становить уже понад 16 тисяч пасажирів на день.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2016 року безоплатне користування метрополітеном для пільгових категорій соціальної програми відбуватиметься виключно на підставі «Картки киянина».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!