У коворкінгу «Платформа» відкрився третій поверх

Дата публікації: 31.8.2016 Розділ: Новини

У серпні коворкінг на арт-заводі «Платформа» відкрив третій поверх, збільшивши свою площу ще на 600 квадратних метрів. Community of creators – саме так називають нове місце для роботи засновники коворкінгу. На відміну від попердніх зон, на третьому поверсі можна буде зручно розміститись великим командам від 15 осіб.

14079863_1078359635585435_2097529860554182658_n

За рік з часу свого відкриття коворкінг збільшився на два поверхи, тепер його загальна площа складає близько дві тисячі квадратних метрів. Останні оновлення торкнулись третього поверху будівлі, де за декілька місяців нічних ремонтів зробили повноцінний робочий простір.

Тут знаходяться open-space зони, де можна за бажанням закріпити за собою робоче місце, капсули для роботи невеликими групами та повноцінні відокремлені кабінети, розраховані на 15 та більше осіб, а також кухня зі столами та лавами, зона для відпочинку.

Перебування у коворкінгу коштує:

  • 4 дні на місяць й чотири години у кімнаті для переговорів – 500 гривень;
  • 3-7 днів на тиждень – від 1200 гривень;
  • Робоче місце (закріплене чи незакріплене) – від 2250 гривень;
  • Private Office –  3500 гривень за людину,
  • Big Office на 15 осіб – 25000 гривень.

Концепція нового приміщення не змінилась: коворкінг «Платформа» – це максимально зручне для роботи місце. Обмеження у сферах відсутнє, та здебільшого тут розташовані програмісти, дизайнери, продакшн-студії, утворюючи єдину еко-систему.

«У нас усі всіх знають. Якщо раптом девелоперу треба розробити дизайн для свого проекту, він не звертається до невідомих фірм, він йде до сусідів-дизайнерів, з якими щоранку обговорює футбол. Такий мікроклімат дуже сприяє робот», – ділиться один з резидентів коворкінгу Ігор.

Охочі тут працювати за фіксовану плату, яку можна переглянути на сайті, отримають:

  дерев’яний стіл,
   зручний (перевірено) стілець,
  шухлядку для зберігання особистих речей,
  лампу,
  безкоштовний швидкісний wi-fi,
  безкоштовну воду, каву та чай, печиво,
   доступ до чистої вбиральні та душ.

Над проектом як завжди працювали Катерина Горіна та Рафаель Юха, особисто узгоджуючи кожну деталь. За словами засновників коворкінгу, скоро вони планують відкрити коворкінг у центрі Києва.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!