Водії зможуть перевіряти та сплачувати штрафи онлайн та з мобільного

Дата публікації: 16.9.2016 Розділ: Новини

Автори проекту «Штрафы ГАИ» восени планують розширення функціоналу сайту, готують застосунок для Android та вже випустили варіант для користувачів iOS.

Штрафи 1

Фото: oschadbank.ua

Сервіс «Штрафы ГАИ» розробляється в рамках програми 1991 Open Data Incubator – інкубатора відкритих державних даних, а також при підтримці МВС та Національної поліції України. Нещодавно 1991 Open Data Incubator офіційно домовився про підписання меморандуму про співпрацю з Міністерством внутрішніх справ.

За допомогою сервісу користувач має можливість у спрощеній формі та гарантовано погасити штраф за порушення Правил дорожнього руху. Для цього необхідно ввести номер постанови, ПІБ порушника, суму штрафу та вказати адресу електронної пошти, на яку прийде повідомлення про погашення. Оплата проводиться через систему LiqPay, де користувач має ввести дані своєї платіжної картки і підтвердити проведення операції.

Штрафи 22

Отримавши державну підтримку, автори проекту взялися за розширення функціональності. Нововведенням для чинного додатку з оплати штрафів стане онлайн перевірка наявності штрафів у конкретного водія за його номером посвідчення, їх оплата та автоматична система повідомлення про погашення штрафу.

Штрафи 3

 

На думку розробників сервісу, функція отримання інформації про нові штрафи і перевірки старих онлайн буде зручною для водіїв. Згідно з дослідженнями команди проекту, близько 70% водіїв не сплачують штрафи вчасно через втрати протоколів, складність процесу оплати, відсутність часу, або просто забувають про існування штрафу. «Нова функція дозволить їм уникнути нарахування пені та розглядів з виконавчими службами», – зазначають автори проекту.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!