Київрада пішла на перерву через скандальну забудову на Героїв Дніпра

Дата публікації: 22.9.2016 Розділ: Новини

Київрада під час пленарного засідання 22 вересня оголосила перерву до 12:00 для формування робочої групи з вирішення конфлікту довкола забудови на метро Героїв Дніпра.

HerDnipra 1

За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергія Гусовського, робоча група має на сьогоднішньому пленарному засіданні  запропонувати депутатському корпусу дієві механізми виконання обіцянки мера щодо зупинення будівництва.

До складу робочої групи мають увійти директори Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту земельних ресурсів, Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, представники депутатських фракцій та уповноважені представники Державної архітектурно-будівельна інспекції.

Нагадаємо, 15 вересня 2016 року мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з активістами Оболонського району, які виступають проти здійснення будівництва на станції метро «Героїв Дніпра», пообіцяв, що вказане будівництво буде призупинене до проведення громадських слухань 29 вересня 2016 року.

Однак до цього часу будівництво продовжується не лише вдень, але й уночі, що є в тому числі порушенням Санітарних норм в частині перевищення граничного рівня шуму у нічний час.

Читайте більше: 8 фактів про будівництво на станції «Героїв Дніпра».

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!