«Публічний простір» впишуть у Статут Києва

Дата публікації: 3.10.2016 Розділ: Новини

«Публічний простір» впишуть окремим блоком у Статуті територіальної громади міста Києва, повідомляється на сайті КМДА. Про це заявив заступник голови КМДА Олексій Резніков.

old

Публічний простір у місті Штутгарт

Він додав, що поняття «Публічний простір», визначення та захист прав на нього має бути врегульоване й на загальнодержавному рівні. «Публічний простір – це право кожного на комфорт, безпеку, доступність, естетичний вигляд міста. У якомусь сенсі семантично він є показником якості життя у місті, по суті – це саме місто: будівлі, вулиці, парки, сквери тощо. Усвідомлення та захист публічного простору – ознака демократичного суспільства. Демократична влада в способі організації публічних просторів керується виключно повагою і турботою про своїх мешканців. Доктрина «Публічний простір» у процесі розробки та введення на нормативно-правому рівні як один із розділів нового Статуту міста Києва. Я певен, що це поняття має бути врегульовано й на загальнодержавному рівні»

Після реалізації судової реформи суддям доведеться, в тому числі, опанувати й поняття «Публічний простір». «Певен, позовів від громадян, які матимуть право на своє місто та участь у публічному просторі, буде багато. А саме зараз перед нами стоїть завдання правового врегулювання публічного простору» – зазначив Олексій Рєзніков.

 

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!