Київрада опублікувала звіт про роботу з електронними петиціями

Дата публікації: 11.10.2016 Розділ: Новини

Із 31 запропонованої петиції за рік реалізована лише одна.

image

Про це стало відомо зі звіту Київради про статус розгляду петицій.

Згідно зі звітом, за станом на вересень 2016 року реалізована лише одна із більш ніж тридцяти підтриманих петицій. Суть цього звернення полягає у тому, щоб продовжити зимові канікули 2016 року на час великих морозів.

«З метою економії енергоресурсів та збереження здоров’я дітей пропоную продовжити канікули до 18 січня, або хоча б на 11-13 січня, коли буде близько мінус 20 градусів. Адже на 11 січня, коли учні Києва мають вперше піти до школи в 2016 році, синоптики прогнозують 25 градусів морозу», – сказано в петиції. Тоді, в результаті, столична влада ухвалила рішення про тимчасове припинення навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах міста.

У той же час багато петицій застрягли на етапі погодження та засідань робочих груп. Наприклад, дуже важлива для міста петиція «Зробити Київ дружнім та безбар’єрним для всіх категорій громадян» в останній раз була в роботі у квітні, коли було надано протокольне доручення Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації опрацювати проект програми «Київ без бар’єрів»

Нагадаємо, електронна петиція – це онлайн-сервіс для громадян, який діє з листопада 2015 року на сайті Київради і дає можливість донести ініціативи соціально активних громадян до Київради.

Петиція приймається до розгляду в тому випадку, якщо її підписали 10 тисяч і більше осіб протягом 90 днів.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!