У Києві відкрили другу інноваційну лабораторію FabLab Fabricator

Дата публікації: 13.10.2016 Розділ: Новини

У столиці на вулиці Воздвиженська, 25 відкрилася друга hardware-лабораторія FabLab Fabricator – частина світової мережі «фаблабів».

Це – простір, де зібрано сучасне обладнання: лазерні різаки, 3D-принтери, 3D-сканери, фрезерні верстати, традиційні ручні інструменти. Усі охочі можуть зібрати тут прототип свого пристрою чи надрукувати 3D-фігуру.

Фото - FabLab Fabrication

Особливість FabLab Fabricator у тому, що відвідувачі платять не за місце, а за оренду обладнання. Відповідно, ціна змінюється в залежності від інструментів, які ви використовуєте (обладнання потрібно бронювати заздалегідь). Вартість за годину користування великим фрезерним верстатом – 250 грн; 3D сканером – 400 грн; лазерним різаком – 250 грн; 3D принтером Delta Wasp – 75 грн. Матеріали для роботи можна купити на місці або принести з собою.

Один раз в тиждень тут – відкритий день, коли кожен може безкоштовно скористатися можливостями лабораторії.

З липня по вересень 2016 року в FabLab Fabricator проведена перша соціальна програма для молодих ентузіастів, в рамках якої вони познайомилися з форматом роботи Fab Lab Fabricator і розробили власні продукти.

Фото - FabLab Fabrication

FabLab Fabricator є другою цифровою лабораторією, яка працює в Києві. Першою стала IZOLAB – колишня FabLab-лабораторія з Донецька.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!