«Кредобанк» розпочав видавати пільгові кредити на придбання електромобілів

Дата публікації: 19.10.2016 Розділ: Новини

Банк дає позики фізичним особам зі ставкою 0,001% річних на термін до одного року.

Фото: autocarpro.in

«Кредобанк» запровадив спеціальну програму пільгового кредитування купівлі електромобілів для фізичних осіб. Пропозиція зі ставкою 0,001% річних діє при оформленні кредиту на термін до одного року за умови оплати не менш ніж 50% вартості автомобіля.

«При отриманні кредиту на два та три роки ставка фіксована та складатиме відповідно 5,99% та 6,99% річних, а при кредитуванні на 4,5 та 6 років ставка становитиме 8,49%, 9,49% та 11,49% річних на перші три роки обслуговування», – підкреслили в банку та додали, що програма діє для придбання як автомобілів з електричним двигуном, так і для гібридних автомобілів.

Кредит на придбання електромобілів також можна оформити з першим внеском розміром 30%.У цьому випадку ставка складе 2,99% річних при кредиті на один рік, 7,99% – на два роки, 8,99% при кредиті на три роки та відповідно 9,49% річних, 11,99% річних та 12,99% річних на перші три роки при оформленні кредиту на 4,5 та 6 років.

Комісія за видачу кредиту складає 3,99% при оформленні кредиту на один рік та 2,99% при кредитуванні на довший термін.

Як заявив директор департаменту автокредитування «Кредобанк» Олександр Кушлик, програма «Кредобанку» має на меті зробити доступними для українців електромобілі та внести свій вклад у поліпшення екологічної ситуації в Україні.

Нагадаємо, що раніше Ощадбанк встановив дві зарядні станції для електромобілів у Дніпрі.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!