У Києві представлять єдину систему адресних табличок

Дата публікації: 2.11.2016 Розділ: Новини

«Агенти змін» уже підписали меморандум з міським головою щодо розробки нових адресних табличок.

9

Фото: Агенти змін

Третього листопада об 11:30 в Kyiv Smart City Hub на ВДНГ пройде публічна презентація нового дизайну адресних покажчиків. Дизайн розроблено з урахуванням результатів дослідження центральних вулиць та мікрорайонів Києва.

Як зазначають «Агенти змін», у більшості адресних табличок шрифтова робота низької якості, хоча саме шрифт є найважливішою складовою таблички. Саме тому було вирішено розробити новий дизайн покажчиків.

99

Фото: Агенти змін

Один з основних принципів дизайну – відповідність пропорціям та розмірам декоративних елементів будівлі. Як виявилося, на фасадах краще компонується саме горизонтальний варіант табличок, розповідають «Агенти змін».

Було вирішено використовувати металеві таблички з емальованими написами. Вони гарно виглядають та зрозуміло зчитуються. Крім того, їх важче пошкодити, ніж пластикові лайтбокси, вважають дизайнери.

Для табличок обрано темно-синій колір, наближений до кольору старих адресних табличок, які іноді ще можна знайти в місті. Назви вулиці та номеру будинку будуть розділені.

Нагадаємо, у вагонах столичного метро з’явилися нові інфо-екрани.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!