У Києві відбудеться мітинг проти «транспортної істерики» КМДА

Дата публікації: 7.11.2016 Розділ: Новини

8 листопада о 9:00 жителів Києва запрошують під стіни будівлі КМДА, щоб «вилікувати» столичних можновладців від вірусу «транспортної істерики».

14639763_1137483489674955_5980422871782164149_n

Фото: Екоцентр

Передумовою акції екологів та міських активістів стала заява заступника голови КМДА Іллі Сагайдака про те, що Голосіївський проспект буде розширено до восьми смуг безперервного руху з підземними переходами.

На думку організаторів акції, такі плани влади тільки погіршать транспортну ситуацію в столиці. Зокрема, вони стверджують, що це призведе до зростання потоку автомобілів, збільшення рівня шумового забруднення та шкідливих викідів у повітря, кількості ДТП та можливого знищення частини нацпарку «Голосіївський».

Активісти також стверджують, що подібні рішення суперечать засадам Нової транспортної політики міста Києва, в якій пріоритетом є пішоходи, велосипедисти та громадський транспорт. Крім того, наявність підземних переходів зробить парк недоступним для літніх людей, батьків з малими дітьми, людей з інвалідністю.

Організатором акціє виступає Екоцентр – програма Національного екологічного центру України, яка спрямована згуртувати навколо себе людей, яких хвилюють проблеми довкілля та які готові та беруть участь у їх вирішенні.

Акція відбудеться у вівторок, 8 листопада 2016 року і триватиме з 9:00 до 11:00

Раніше ми писале про те, чому пішохідні зони та велодоріжки не спричинять автомобільний хаос у Києві.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
  • Serge Ser’ogin

    Да, с транспортной политикой беда… И ведь, блин, нам ничего не надо придумывать. ЕС и ЮСА нас опережают на 20 лет. Просто бери готовые актуальные решения и все! Но нет… Автобаны им в 8 полос…