Двоє шестикласників запроваджують проект переробки органічних відходів у шести школах Києва

Дата публікації: 21.11.2016 Розділ: Новини

Зазвичай, органічні відходи зі шкільної їдальні потрапляють на сміттєзвалище разом з іншим сміттям, але учні шостого класу київської математичної школи №17 — Софія-Христина та Нікіта, вирішили змінити це, і розробили проект «Компола».

team_1

За задумом авторів проекту, органічні відходи з їдальні, потраплятимуть до компостера, а готовий компост буде використано для підживлення дерев, які ростуть біля доріг.

Спочатку проект планувалося втілювати у два етапи: в цьому році діти хотіли встановити компостер на території своєї школи, та отримати власний досвід компостування, а наступного — долучити до проекту й інші школи.

Збір коштів розпочали на краудфандинговій платформі GoFundEd. Проте необхідну суму на реалізацію першого етапу  – 11000 гривень, було зібрано менш ніж за дві доби.

Окрім грошей Софія та Нікіта отримали десятки повідомлень від дітей, які б хотіли встановити такі компостери на території своїх шкіл та від дорослих, які готові допомогти з втіленням проекту в інших містах України.

Тому учні вирішили зібрати кошти на компостери для ще п’яти київських шкіл. Тепер мета – зібрати 31000 гривень до 20 грудня. Підтримати проект можна за посиланням: https://gofunded.org/campaigns/kompola.

А поки гроші збираються, кожна школа може подати заявку аби долучитися до ініціативи Для цього необхідно заповнити гугл форму розміщену на сторінці проекту.

До речі, у своїй школі автори проекту вже розпочали встановлення компостеру.

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!
  • Valeriy Seo

    Якраз солоними відходами дерева підживляти.

  • Nugzar Nurgiev

    ага.. і пахучка буде на теріторіі ))