Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

29 листопада у Києві відбулася презентація унікального освітнього проекту «Відкривай Україну», повідомляє Укрінформ.

00

Фото: Відкривай Україну

Як заявила керівник проекту Поліна Штерн, «Відкривай Україну» – це освітній проект для учнів 7-11 класів малих міст України, мета якого – створити середовище для розвитку підлітків малих міст. Проект розрахований на участь 1000-1200 команд з 284 міст, а це приблизно 18 000 учнів та 1200 вчителів.

Відмічається, що навчальний процес відбуваєтся на геймифікованій онлайн-платформі, яка містить інтерактивні інструкції, навчальні матеріали та багато іншого.

Сам конкурс буде проходити у декілька етапів. Перший – знайти проблеми у власній школі та вирішити одну з них, другий – змінити на краще своє місто. Команди, які реалізували проект у місті, представлять їх на фестивалях у своїх обласних центрах. На фестивалях буде обрано 24 команди, серед яких визначать переможця. Він отримає міні-грант та можливість стажування за кордоном для вивчення міжнародного досвіду розвитку міст.

На кожному з етапів учасники матимуть шість основних напрямків: навколишнє середовище, здоровий спосіб життя, медійний напрямок, соціальний напрямок, урбаністика, культура і мистецтво.

Проект реалізується за підтримки фундації соціальних інновацій «З країни в Україну». Об’єднання громадських активістів і волонтерів почало свою роботу в 2014 році і зараз нараховує понад 500 учасників. Серед реалізованих проектів фундації: культурно-просвітницький фестиваль «З країни в Україну», проект «Відкривай Україну» та тематичні зустрічі «Освітнє лате».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button