Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У Києві розроблять проект землеустрою для Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності. Рішення підтримали 103 депутати, повідомляє прес-служба Київради.

Розробка проекту землеустрою для Музею Революції Гідності відбудеться на Алеї Героїв Небесної сотні, 3. Приблизна площа майбутнього комплексу – 1,23 гектара. На ділянці планується будівництво, експлуатація та обслуговування майбутнього музею.

Наразі є тисячі артефактів пов’язаних із подіями на Майдані, які потребують певних умов для збереження, реставрації й експонування. Зараз вони зберігаються в непристосованих до цього умовах у Музеї Івана Гончара та Музеї історії України у Другій світовій війні.

Нагадаємо, у 2015 році у Києві провели міжнародний конкурс  «Територія гідності/Terra Dignitas». Свої заявки учасники надсилали у чотирьох номінаціях — створення громадського простору на території революційних подій у центрі Києва; пропозиції щодо меморіалу Героям Небесної Сотні; перетворення Українського Дому на сучасний міжнародний культурний центр; ідея Музею Майдану або Музею Свободи. У результаті у всіх номінаціях, крім, всласне, Музею Майдану, були визначені переможці.

Тим не менше, заступник голови адміністрації Президента України Дмитро Шимків заявив, що Президент виступає за проведення широкомасштабного міжнародного конкурсу щодо створення Музею Революції Гідності.

Нагадаємо, у Бабиному Яру планують створити меморіальний центр.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button