За результатами чотирьох ідеатонів з інфраструктури, освіти, екології та агропромисловості було обрано 15 IT-проектів, які проходять на наступний етап конкурсу EGAP Challenge – інкубаційну програму.

Фото: EGAP
Усього в ідеатонах взяли участь близько 50 проектів зі всієї України, з пріоритетними містами Одеса, Вінниця, Дніпро та Луцьк. На ідеатонах команди презентували свої проекти та проходили менторські сесії щодо їх підтримки та подальшого розвитку.
Читайте також: В Україні шукають проекти для розвитку електронної демократії
Серед проектів відзначимо CarPet – пристрій за допомогою датчиків фіксує перебіг ДТП і надсилає повідомлення до диспетчерської служби та дані про ДТП на сервері, iLearn – відкриту безкоштовну онлайн-платформу з підготовки до ЗНО та інструмент для моніторингу стану навколишнього середовища ecoinfo.dp.ua.
Проекти можуть отримати фінансування у розмірі від 50 000 до 250 000 гривень на власну реалізацію під час фінального етапу конкурсу – DemoDay у квітні.
Програма EGAP Challenge спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті