Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Конкурс замовляє громадська спілка «Фонд «Наша Либідь» за підтримки Національної спілки архітекторів України і Департаменту містобудування та архітектури КМДА.
Конкурс відбувається в два етапи. Перший – проводиться в формі відкритого конкурсу. Три кращих колективи, чиї проекти переможуть, допускаються до участі в другому етапі й отримують оплачуване замовлення на виконання архітектурно-містобудівної концепції ревіталізації території річки Либідь. Ділянка має довжину два кілометри (від вулиці Федорова до вулиці Байкової). Переможець другого туру отримує право на виконання проектно-кошторисної та містобудівної документації.
Учасники конкурсу мають зареєструватися, надіславши організаторам заповнену заявку у відповідь на яку оргкомітет має надіслати листа. Останній термін реєстрації до 18 березня. Подавати роботи на перший етап можна до 29 червня 2017.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Києві на берегах річки Либідь створять публічний простір
Журі конкурсу:
Віктор Маштабей – Голова Наглядової ради ГС «Фонд «Наша Либідь»;
Сергій Молодов – Член Наглядової ради ГС «Фонд «Наша Либідь»;
Денис Пікалов – Генеральний директор КП «Плесо»;
Олександр Свистунов – архітектор, директор Департаменту містобудування та архітектури КМДА;
Петро Маркман – архітектор, віце-президент Національної спілки архітекторів України;
Олена Олійник – архітектор, віце-президент Національної спілки архітекторів України;
Юрій Сєрьогін – архітектор, керівник ПТАМ «Ю.Сєрьогін»;
Віктор Ліхно – архітектор, головний архітектор проектного бюро «АРХІТЕКТУРНА ЛІГА»;
Олександр Попов – архітектор, директор проектного бюро «АРХІМАТІКА».
ЧИТАТИ ТАКОЖ: 10 фактів про Олександра Свистунова, переможця конкурсу на посаду головного архітектора
Нагадаємо, три роки тому киянин Семен Поломаний отримав спеціальний приз у міжнародному архітектурному конкурсі CANactions-2014 за концепцію відновлення мережі річок та зелених ландшафтів Києва, що мала назву Revival of the Green Material and Blue Arteries. У своєму проекті він пропонує перетворити береги річки Либідь на публічний простір.
Разом з командою однодумців він подав пропозицію розробити проектування для ревіталізації берегів річки в районі КПІ на Громадський бюджет й ідея вийшла у фінал.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті