Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Столичні архітектори Антон Вергун та Еміль Дервішов висміяли у Фейсбуці якість виконання облицювання під час реконструкції вестибюлю «Лівобережної».

Так, у публікації Дервішова у Фейсбуці показні недоліки укладання облицювальної плитки, електричної проводки, тощо. Замість того, щоб реставрувати оригінальну плитку, як була на станції, за проектом архітектурного бюро In.Lab підрядники поклали нову.

Так як оновлену станцію хочуть відкрити до початку «Євробачення», усі роботи проводяться дуже швидко. Перший вестибюль відкрили 23 березня і закрили на ремонт другий.

На сайті електронних закупівель Prozorro зазначається, що вартість усіх робіт складе 25 мільйонів гривень. Нагадаємо, що планується відремонтувати два вестибюлі, змінити систему освітлення вестибюлів, відмовитися від використання LED-підсвітки оздоблення колон та фасадів на пероні й спростити дизайн фасадів входу до метро з площ.

Фінальний проект реконструкції «Лівобережної»

Раніше, дизайнери-волонтери «Агенти змін» оприлюднили заяву, що нові елементи навігації у вестибюлі станції – не фінальні. «Те, що ви можете бачити на цій станції, навіть близько не відповідає нашим стандартам якості: замість вказівників із підсвіткою — наклейки на стінах, місця розташування не відтестовані. Нам обіцяють, що це тимчасово, і після «Євробачення» ми зможемо реалізувати проект навігації належним чином: на спеціальних конструкціях та із внутрішньою підсвіткою», – пишуть «Агенти змін» у своєму зверненні.

Нагадаємо, раніше «Хмарочос» писав про історію наземних вестибюлів київського метрополітену.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button