Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

За місяць кількість потягів у метро може зменшитись на 20%.

КП «Київський метрополітен» має намір скоротити кількість потягів через брак коштів у підприємства. Про це повідомляє ABCnews, посилаючись на прес-службу «Київського метрополітену».

«Метро працює в штатному режимі і буде працювати так і надалі. Але нам доведеться економити на всьому, включаючи зарплату та ремонт рухомого складу», – розповіло джерело в метрополітені. Так, планують призупинити ремонт ескалаторів. А вагони будуть зніматися з рейсів у випадку навіть незначних несправностей. Тому неминуче будуть збільшуватися інтервали руху і завантаженість вагонів. Якщо зараз метрополітен працює на 100%, то через місяць-півтора на лінії буде близько 80% рухомого складу, розповідають у метрополітені.

У зв’язку з блокуванням рахунків підприємства немає можливості закуповувати запчастини та обладнання для поточних ремонтів. Є технологічний запас, але його надовго не вистачить. По зарплаті теж є резерв, але невеликий.

Нагадаємо, що через рішення Вищого господарського суду України, рахунки КП «Київський метрополітен» заарештовані, а підприємство має виплатити компанії «Укррослізнг» близько 2 мільярдів гривень, з яких 1,19 мільярда – коефіцієнт коригування, а сам борг складає лише 360 мільйонів гривень, інфляційні втрати – 230 мільйонів та ще 110 мільйонів гривень – оплата відсотків за боргом.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button