Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Міністр інфраструктури Володимир Омелян висловив невдоволення тим, як київський аеропорт «Бориспіль» веде переговори про спільну роботу з найбільшою авіакомпанією Європи, ірландським лоукостером Ryanair, повідомляє Центр транспортних стратегій.

Фото: itc.ua

Володимир Омелян заявив, що стежить за переговорами та оцінює їх на даному етапі, як незадовільні.

«На моє глибоке переконання, Ryanair міг з вересня абсолютно спокійно з прибутком для державних компаній літати з аеропорту «Бориспіль»», – заявив Омелян журналістам в Києві.

Нагадаємо, Ryanair десятого липня оголосив про скасування запланованого виходу на український ринок після того, як аеропорт «Бориспіль» порушив попередню угоду, досягнуту в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами аеропорту і його нинішнім генеральним директором Павлом Рябікіним.

Читайте також: Жорстка посадка. Аеропорти, з якими не домовився Ryanair.

Тоді Рябікін повідомив, що Ryanair висуває Борисполю вимоги щодо польотів до Києва, які не відповідають українському законодавству.

Через два дні, 12 липня, прем’єр-міністр Володимир Гройсман провів спеціальну нараду з керівництвом Мініфрастурктури, Мін’юсту, аеропорту «Бориспіль», асоціації «Аеропорти України», Офісу залучення і підтримки інвестицій, після якого доручив залучити Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) до оцінки переговорного процесу Ryanair про польоти в Україну і доручив відновити переговори.

Нагадаємо, що Володимир Гройсман підтвердив необхідність залучати таких перевізників, як Ryanair. Він також зауважив, що «Гостомель» потрібно використовувати не тільки для Ryanair, але й для інших авіаперевізників.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button