Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Директор IT-департаменту КМДА Юрій Назаров розповів про те, як саме працюватимуть нові камери відеоспостереження. Про цю систему на своїй сторінці в Medium розповів журналіст Андрій Бродецький.

На даний момент в Києві вже встановлено 5000 камер спостереження, проте згодом будуть встановлені ще 3000. Серед них є і камери з функцією розпізнавання обличчя. Дві камери встановлені на станціях метро (Золоті Ворота та Вокзальна). Юрій Назаров додав, що до кінця року їхня кількість збільшиться до 300. Камери відеоспостереження, що розпізнають обличчя будуть встановлені на всіх станціях метро та на центральному залізничному вокзалі.

Камери здатні фіксувати до 32 облич за секунду. Тестування показало, що вони можуть розпізнати 95-98% облич. Камера знаходить в кадрі обличчя, відправляє дані про нього в хмарне сховище, після чого система відеоаналітики порівнює метадані з тими, що вже містяться в базі.

Виробником системи є китайська компанія Hikvision. Її складові: cloud-платформа, що обробляє інформацію зі стрімів (максимально – 11 000 камер), сховище для даних на 3,36 петабайти, 4000 камер Hikvision і 1000 — Huawei. На реалізацію проекту вже було витрачено 120 млн гривень.

Система доступна для правоохоронних органів та спецслужб: МВС, СБУ, Нацгвардії. Окрім того, доступ до камер в громадських місцях мають районі адміністрації, Київавтодор, Київдорсервіс.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button