Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 177 днів. За цей час ми опублікували 25399 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Німецька компанія Max Bögl Wind AG побудувала найвищу у світі вітротурбіну висотою 246,5 м.

Як повідомляє Electrek, опора вітротурбіни має висоту 178 м, а загальна висота вежі з урахуванням лопатей становить 246,5 м. Вартість проекту становить € 70 млн. З прогнозами, щорічно турбіна приноситиме € 6,5 млн доходу.

Вітротурбіну збудували у німецькому місті Гайльдорф, і вона є одним з чотирьох вітряків висотою від 155 до 178 м, на кожному з яких встановлено генератор потужністю 3,4 МВт. Річне вироблення енергії збільшується на 0,5-1% внаслідок зниженої турбулентності та швидкості вітру. Загальна вироблена енергія складатиме 10 500 МВт*год за рік.

Така висота вітротурбіни можлива завдяки технології System 160+. При будівництві використовувалася гідроакумуляція енергії, тому водонапірна вежа заввишки 40 м слугує резервуаром. При необхідності, вода вивільняється для подачі електричного струму, оскільки вежа пов’язана з ГЕС, яка розташована неподалік від вітряків. Надлишок енергії вітру використовується для перекачування води проти сили тяжіння і її зберігання у вежі. Резервуар у водонапірній вежі має ємність 70 МВт*год. За словами представників Max Bögl Wind AG, її б вистачило середньому американському домогосподарству на сім років.

Вартість виробленої електроенергії знижується на 5-9%, оскільки вітряки стають все вищими. Компанія Vestas розраховує встановити прототип ВЕС висотою 241 м вже наступного року.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button