Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

З боку України у проекті беруть участь Київ, Львів, Миколаїв та Харків.

Фото: Flickr / poly-image

Під час другої Німецько-української конференції з міського розвитку Йохен Ґаулі, представник німецького товариства міжнародної співпраці GIZ у Львові та представник Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини Олівер Вайгель оголосили про створення німецько-української мережі міст.

Співпраця між містами має сприяти розробці нових інструментів в ході обміну досвідом. До проекту увійшли вісім міст – по чотири з кожної країни. Учасниками нової мережі від Німеччини стали Лейпциг, Гайдельберг, Нюрнберг, Оснабрюк.

Мережа міст з інтегрованого та екологічного розвитку покликана допомогти акумулювати найкращий досвід та розробити нові рішення для викликів містопланування та міського управління. Окрім того, метою мережі є реалізація спільних проектів. Очікується, що міста, що увійдуть до мережі, зможуть привнести зміни і новий погляд на міські виклики на національному рівні.

Як зазначила Беттіна Зільбернагль з GIZ, зазвичай мережі міст активно діють протягом 2-3 років. Протягом цього часу відбуваються зустрічі та обговорення майбутніх планів, обмін рекомендаціями та спільний пошук рішень управлінцями міст-учасників мережі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button