Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 269 днів. За цей час ми опублікували 23431 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

В столиці розпочала роботу онлайн-мапа культурних пам’яток.

gis.kyivcity.gov.ua

В інформаційно-аналітичній системі «Майно» на сайті КМДА в тестовому режимі розпочав роботу реєстр пам’яток, повідомляє в Facebook засновник проекту «Интересный Киев» Арсеній Фінберг. За рік ресурс повинен наповнитись документацією всіх культурних пам’яток столиці України, яких понад 3,5 тисяч.

«Вперше за всі роки незалежності функціонує повноцінна онлайн-база даних всіх пам’яток Києва. Поки у тестовій експлуатації, ще рік пройде, щоб заповнити її всіма документами по всіх об’єктах, але є шанс, що до кінця року кожен з вас зможе дізнатися: чи конкретний будинок є пам’яткою (це вже можна); історію цього будинку; подивитися фотографії цього будинку (як історичні, так і сучасні); коли останнім часом була інспекція на цьому об’єкті та чи були виявлені якісь порушення; чи отримали дозволи власники на перебудову/добудову/реставрацію/розміщення реклами; заявити про порушення на об’єкті, якщо ви їх помітите », – написав Арсеній Фінберг.

Додамо, що за даними Управління збереження історичного середовища та охорони об’єктів культурної спадщини КМДА, у Києві нараховується 3547 пам’яток культурної спадщини. Найбільше пам’яток у Шевченківському районі – 1371. На другому місці Голосіївський район – 853 пам’яток. На третьому місці Печерськ – 637 пам’яток. Найменше пам’яток в Оболонському (23), Дарницькому (13) і Деснянському (2) районах.

Нагадаємо, у грудні на розі вулиць Волоської та Іллінської загорівся двоповерховий будинок – пам’ятка архітектури.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button