Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У 2017 році у столиці було встановлено 1378 камер. Цього року планують встановити ще 674.

od.vgorode.ua

За словами Дмитра Давтяна, у грудні минулого року закуплено 674 камери відеоспостереження, повідомляє прес-служба КМДА. Їх заплановано встановити: на виходах-входах до станцій метрополітену – 195 камер, на виїздах-в’їздах до столиці – 139 і на світлофорних перехрестях – 340 камер.

«Усі закуплені камери відеоспостереження – зі смарт-функціями. Це означає, що місто поступово, але впевнено «розумнішає». Я неодноразово чув про те, що, мовляв, спостереження – це не зовсім правильно щодо приватності, однак мова йде про безпеку міста, його мешканців і гостей. І одне з основних завдань, яке ставить перед собою влада, – створити та налагодити таку систему, яка дозволить усім нам дійсно комфортно і безпечно почуватися в рідному місті», – розповів Дмитро Давтян.

Минулого року у місті встановили 1023 оглядових камери, 247 камер із розпізнаванням функцій номеру на автомобілях, 68 – роботизованих, 23 – для аналізу трафіку дорожнього руху, 10 – із детекцією облич, 5 – панорамних камер PanoVu, 2 – із системою фіксації швидкості. Загалом в Києві налічують понад 5000 камер відеоспостереження.

Додамо, що «Хмарочос» розповідав, як працюють камери відеоспостереження у столиці.

Нагадаємо, завдяки камерам, 22 січня на Трухановому острові зафіксували 86 порушників швидкісного режиму.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button