Інформаційний сайт підготував інфографіку з типовими помилками у вживанні українських слів, проілюструвавши їх гендерними стереотипами.

Український інтерес/Facebook
Інформаційний портал «Український інтерес» у своїй Facebook спільноті опублікував зображення, в яких пояснюються типові мовні помилки. Помилки проілюстровані двома персонажами – Микитою та Ганною. В деяких зображеннях використані гендерні стереотипи. Якщо порівнювати персонажів, Микита – бізнесмен, бере участь у військовому параді та підглядає за Ганною у вікно. Ганна в свою чергу, має нову сукню, гарно підводить очі та здобувала перемогу на конкурсі краси.
У трьох з шести зображень було використано гендерні стереотипи. Проте в коментарях під публікацією представники інформаційного порталу пишуть, що ніякої стереотипізації в зображеннях немає.
«Чесно кажучи, нам і на думку не спадало порівнювати персонажів. Бо вони не змагаються, а просто ілюструють мовні приклади. СППС – синдром пошуку прихованого сенсу», – пишуть представники «Українського інтересу» під коментарем користувачки, яка вказала на стереотипи.
Додамо, що героїня зображень також могла мати власний бізнес або брати участь у військовому параді.
Нагадаємо, аграрна компанія, яка випустила сексистський календар з оголеною жінкою на обкладинці не вбачає в календарі нічого негативного.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті