Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Приватні перевізники мають купувати та встановлювати валідатори для безготівкової оплати проїзду для свого рухомого складу.

Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. У такий спосіб міська адміністрація хоче вивести з тіні доходи від перевезень у приватному громадському транспорті, а також спростити спосіб оплати для пасажирів.

«Відсьогодні діють нові вимоги, які включають установку валідатора для електронної оплати. Це обов’язкова умова для всіх приватних перевізників, у яких закінчився договір або з якими він був розірваний, або для тих, хто хоче перейти на новий маршрут. Усі повинні будуть придбати нове обладнання і встановити його», – розповів заступник голови КМДА.

«Це дозволить людям, які користуються послугами приватних перевізників, оплатити проїзд карткою, електронним квитком, системою PayPass. У них з’явиться один спосіб оплати у будь-якому транспорті незалежно від того, комунальний він чи приватний. А також це призведе до того, що приватники будуть змушені показувати офіційну дохідну частину, чого сьогодні не відбувається», – заявив Дмитро Давтян.

Раніше офіційний запуск е-квитка в Києві перенесли з весни на осінь 2018 року. Частину маршруток вже зобов’язали встановити валідатори та GPS-трекери.

Хмарочос писав про те, чому спільнокошт-автобус до Броварів – це вирок транспортній системі Києва.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button