Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Компанія KIMS встановлює пункти збору пакетів по всій Україні.

Пункт збору у Черкасах. Фото: KIMS, Facebook

Мережа хімчисток KIMS закликає здавати поліетиленові пакети у контейнери для збору, які компанія вже встановила у Києві, Одесі та Черкасах. Зібрані пакети передають на утилізацію або переробку, в залежності від якості та характеристик поліетилену.

Перший пілотний пункт запрацював у листопаді 2017 року в Одесі. Протягом першого місяця одесити здали близько 300 кг поліетиленового сміття або 200 тисяч пакетів. До кінця 2018 року розраховують зібрати й утилізувати від 3 до 4 тон пакетів в Одесі.

З 12 березня 10 пунктів прийому поліетиленового сміття відкрились у химчистках KIMS у Києві. Дізнатися про адреси хічисток можна на сайті KIMS. Компанія також домовилася з Київською міською державною адміністрацією про те, що буде організовано збір поліетиленових пакетів на ярмарках, які проходять за підтримки КМДА.

«Подібна соціальна ініціатива могла б стати зразком й для інших компаній, наприклад, у роздрібній торгівлі, для мереж супермаркетів, тощо», – прокоментував представник КМДА Денис Пікалов.

З квітня до проекту долучилися Черкаси. Прес-служба компанії стверджує, що у прийомні пункти черкащани вже принесли 100 кг поліетилену.

Мережа хімчисток має намір відкрити такі ж пункти у Дніпрі, Рівному, Луцьку, Володимирі-Волинському, Миколаєві, Ірпені, Золотоноші, Ковелі, Смілі та Чорноморську.

Засновник компанії Олександр Коган підкреслив, що проект безстроковий: «Спеціальні урни для збору пакетів будуть залишатися в пунктах прийому мережі хімчисток KIMS постійно».

Нагадаємо, 11 квітня на засіданні комітету Київради з питань екологічної політики було узгоджено проект рішення щодо обмеження використання пакетів у магазинах міста.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button