Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Кабмін погодив відчуження недобудованої «Нафтогазом» будівлі.

Фото: Олександр Гончаров / Апостроф

Кабінет міністрів погодив безкоштовну передачу від НАК «Нафтогаз» до сфери управління Нацполіції багатоповерхової недобудови біля станції метро «Лівобережна». Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у четвер, 10 травня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що передача не потребує додаткових видатків із держбюджету.

«Фінансування добудови об’єкта здійснюватиметься за рахунок джерел, не заборонених законодавством», – наголошується в пояснювальній записці.

Після завершення будівництва у багатоповерхівці облаштують службові приміщення поліції.

За даними «Нафтогазу», балансова вартість недобудови, разташованої на вулиці Митрополита Шептицького, 2, становить 32,27 млн грн.

Зведення будівлі почалося в 1980-і роки. У ній планували розмістити Державний комітет із матеріально-технічного постачання УРСР. Після аварії на Чорнобильській АЕС темпи будівництва знизилися, а в 1991 році воно практично зупинилося. «Коробку» будинку було завершено, однак внутрішні роботи й облицювання провести не встигли.

З 1999 року будівля перебуває у власності «Нафтогазу». Тут хотіли розмістити центральний офіс компанії. У 2017 році «Нафтогазу» довелося витратити близько 5 млн грн на закупівлю декоративно-захисного покриття, яким недобудову завісили на час проведенням фіналу Євробачення в Міжнародному виставковому центрі, розташованому по сусідству.

Про те, в яких умовах живуть кияни-інвестори, які вирішили придбати квартири в новобудовах, читайте у нашій статті.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button