Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Щеплення стали робити значно частіше після спалаху кору, але вакцинуватися проти дифтерії, правця і коклюшу українці не поспішають.

Фото: Pixabay

Кількість фальшивих довідок про вакцинацію в Україні складає близько 30%, повідомила Радіо Свобода медична експертка ЮНІСЕФ Катерина Булавінова.

«В нас не лише охоплення щепленням невисокі, а ще й можна звідти прибрати кількість цих фальшивих довідок. Ми робили велике опитування як ЮНІСЕФ – цифри на диво високі. Тому я остерігаюсь, що якщо в нас запровадять “силовий” метод вакцинації, то він призведе лише до ще більшого зростання фальшивих документів», – заявила Булавінова.

Вона додала, що зараз через спалах кору охоплення вакцинацією проти кору значно підвищилося і на кінець року склало 95-97% мінус фальшиві довідки.

При цьому, як заявила Булавінова, охоплення вакцинацією проти дифтерії, правця і коклюшу складає близько 50%. Також є низьким охоплення проти гепатиту.

За даними Міністерства охорони здоров’я, в Україні від початку 2018 року на кір захворіли майже 14 тисяч людей, більшість із них діти. Від ускладнень померли шестеро дітей і двоє дорослих.

У січні в КМДА заявили, що від кору в Києві лишаються не вакцинованими 20% дітей.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button