Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Ремонтні роботи мали розпочатись першого червня. Проте через петицію, яка вимагає провести архітектурний конкурс на краще проектне рішення розв’язки, його відклали.
Початок реконструкції Шулявського шляхопроводу у Києві переноситься на невизначений термін через те, що Київрада має розглянути петицію з альтернативним варіантом реконструкції. Про це УНН повідомили у КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва».
«Ні, ще не почалась в зв’язку з петицією Віктора Петрука, на шосте червня запланований розгляд комісією його варіанту. Але ми не зупиняємося, підготовчі роботи тривають, люди готуються до цієї роботи – до перекриття з подальшим виконанням робіт. Початок робіт залежить від того, як будуть розглянуті варіанти. Ми маємо надію, що Петруку будуть наведені всі доводи, що його варіант не терпить критики і після того ми приступимо до роботи», – повідомили у КП.
Нагадаємо, що петиція була створена 8 травня 2018 року. Автори вимагають провести архітектурний конкурс на краще проектне рішення розв’язки Шулявського шляхопроводу. Однією з вимог є повернення трирівневої розв’язки авторства Віктора Петрука в правове поле. Архітектурний конкурс пропонують провести у форматі закритого бліц-конкурсу і допустити до нього лише ті проекти, які мають ТЕО (техніко-економічне обґрунтування).
Раніше у КМДА вирішили реконструювати Шулявський шляхопровід за проектом неповного чотирилисника, розробленого інститутом «Київдормістпроект». На проект планують витратити 811 млн грн. Петрук вважає, що втрати міста від реалізації неповного чотирилисника складуть, щонайменше 2,5 млрд грн. Вартість його варіанту, згідно з результатами ТЕО складає 756,4 млн. грн.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті