Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Через швидкі темпи виробництва азіатські жінки зазнають сексуального і психологічного насилля на виробничих заводах Gap і H&M.

Понад 540 працівниць заводів H&M і Gap описали випадки гендерного насильства, загроз та зловживань. Інформація оприлюднена минулого тижня в «Global Labor Complaint».
У звітах написано, що всі ці події зареєстровані в період з січня по травень цього року в Бангладеш, Камбоджі, Індії, Індонезії та Шрі-Ланці. Тола Моун, директор неурядової організації, яка бере участь у дослідженні, зазначила, що зловживання є щоденною реальністю для робітниць виробництв одягу, які мають нереалістичні цілі в мережах постачання H&M і Gap.
«Більшість з цих випадків не повідомляють через страх відплати на робочому місці», – сказала вона.
Компанії H&M і Gap розповіли The Guardian, що вони розслідуватимуть ці факти та вітають ініціативи щодо подолання насильства.
«Ми повинні розуміти гендерне насильство як результат глобальної структури постачання. Модель швидкого модного постачання H & M і Gap створює нерозумні виробничі цілі та підриває контракти, внаслідок чого жінки працюють за неоплачуваними понад нормами та дуже швидко при надмірному тиску», — сказала Дженніфер Розембаум, американська директорка Global Justice Equality.
Нагадаємо, що уряд України затвердив програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті