Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24978 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

8 червня в просторі Pluton Project у Москві відбулася церемонія нагородження фіналістів міжнародного конкурсу архітектурних малюнків ArchiGraphicArts 5.

Загалом до участі було подано 478 робіт із 15 країн світу. Переможців визначали у чотирьох номінаціях.

В номінації «Архітектурна фантазія» та «Малюнок з натури» перемогли Олег Манов і Сергій Демков. В обох випадках члени журі проголосували за художній смак і графічне опрацювання композиції. Переможці отримали грошові призи (по 50 000 рублів) від організаторів.

Автор: Олег Манов

Автор: Сергій Демков

В номінації «Архітектурна фантазія» були вручені дипломи «Спеціальні згадки журі» ще двом авторам, які отримали високі оцінки експертів, – Євгенію Фоміну і Хасану Сенку Дерелі.

Автор: Хасан Сенк Дерелі

В номінації «Москва: Відчуття міста» перемогла Аліса Юфа. «Хороших робіт було багато, але графіка Аліси випадала з загального ряду. В ній є щось комічне, схоже на дитячий малюнок, але помітно, що за цією невимушеністю і наївністю стоїть велика майстерність», – сказав головний архітектор Москви Сергій Кузнєцов.

У номінації «Малюнок до проекту» журі нікому не присудило першого місця.

Конкурс проводиться з 2013 року і присвячений архітектурній графіці. «Мета конкурсу – представити різні сторони архітектурного малюнку, звернути увагу широкої аудиторії до цього виду мистецтва і дати можливість авторам продемонструвати свою майстерність», – зазначають організатори.

Нагадаємо, що театр на Подолі отримав гран-прі премії Ukrainian Urban Awards.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button