Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Сьомого липня в Держвній архітектурній бібліотеці ім. В. Заболотного учасники літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» презентували свої проекти. Вони стосувалися покращення міського простору на прикладі вулиці Щербаківського – головної транспортної артерії мікрорайону Нивки.

Нинішній стан вулиці Щербаківського. Фото з презентації учасників школи
Учасники провели польове дослідження вулиці та виокремили її головні проблеми. Серед основни – відсутність велоінфраструктури, погане сполучення між новою і старою забудовою, паркани.

Нинішній стан вулиці Щербаківського. Фото з презентації учасників школи
Три групи учасників запропонували різні рішення – перерозподіл трафіку, розвиток альтернативних видів транспорту, зменшення швидкості руху, сполучення двох частин парку «Нивки».


Схеми з презентації групи 1
Метою школи була підготовка спеціалістів, які плануватимуть міські вулиці, як місця для вільного пересування, зустрічей людей та активного міського життя.

Слайд із презентації групи 3
Кураторами школи були – експерт з дизайну міських вулиць Хан ван де Ветерінг (Нідерланди, Швейцарія) та експерт з інтегрованого міського розвитку Урс Томанн (Швейцарія).
Літню школу організували Асоціація велосипедистів Києва та CANactions School for Urban Studies.

Слайд із презентації групи 2
Літня школа відбулася за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Зміцнення громадянської довіри» (UCBII). Підтримку надали також КМДА та Посольство Нідерландів в Україні.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті