Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

О 18:00 26 липня в Україні завершилося подання заяв на вступ до вищих освітніх закладів. За статистикою, опублікованою депутатом Олександром Співаковським, найбільше вступників подалося на такі спеціальності, як філологія, право і менеджмент.

Фото: Unsplash

На філологію подали 59 789 заяв, на право – 58 964, на менеджмент – 36 537, на середню освіту – 36 445. На комп’ютерні науки подалися 27 487 вступників, на інженерію програмного забезпечення – 19 868, на туризм – 19 664, на психологію – 18 191, на журналістику – 17 419.

2 450 вступників подали заяви на спеціальність «архітектура та містобудування».

Найменш популярними виявилися точні і природничі науки. Прикладна математика зацікавила 3 544 абітурієнтів, хімія – 1 566, математика — 1 214, прикладна фізика і наноматеріали – 924, фізика і астрономія – 764.

У кінці списку – богослов’я, на яке подали 113 заяв.

«Найбільшу кількість заяв вступники подають, як правило, на кон’юнктурні та “популярні серед вступників” спеціальності… На превеликий жаль, – і результати працевлаштування про це свідчать, – більшість випускників права, менеджменту, частково філології матимуть серйозні труднощі під час працевлаштування за спеціальністю», – прокоментував Співаковський.

На його думку, серйозною проблемою є відсутність попиту на природничо-технічні спеціальності, випускники яких можуть створювати ВВП країни.

Нагадаємо, цього року у Києві захистили докторську дисертацію з педагогіки про ноосферну освіту і породження Поля Свідомості Абсолютним Ніщо.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button