Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Першого серпня комунальники почали встановлювати паркан на Бессарабській площі між ринком та «Арена-сіті», повідомляє Інформатор.
За словами робочих, паркан завдовжки 50 метрів має завадити пішоходам перебігати дорогу. Проїжджу частину вже огородили стрічкою. На час монтажу огорожі парковка не працюватиме.
Заступник мера Дмитро Давтян повідомив, що огорожі та стовпчики зараз встановлюють також на вулицях Скоропадського, Басейній і Васильківській. «Центр міста має бути зручним для пішоходів», – заявив він.
«Паркани встановлюють більше для зручності пішоходів, а боларди покликані обмежити в’їзд машин», – пояснює прес-секретарка КМДА Олеся Чемерис.
На цій ділянці був стихійний пішоходний перехід, з яким боровся муніципалітет. Так, у 2016 році «Київзеленбуд» встановив з іншого боку ринку пластикову «зелену огорожу», щоб перешкодити пішоходам. Справжній живопліт не можна було встановити через підземні комунікації.
«Огорожа підкреслює зелені лінії міста, в цьому є певна естетика», – заявляла тоді прес-секретарка «Київзеленбуду» Наталія Грушко.
Активісти провели акцію протесту на Бессарабській площі, вимагаючи легалізувати тут наземний пішохідний перехід.
Після цього, у грудні 2016 року, тут облаштували регульований пішохідний перехід.
Торік Фонд Гайнріха Бьолля провів воркшоп серед урбаністів щодо сценаріїв реорганізації руху на Бессарабці.
Півроку тому в КМДА заявляли, що розробляють проект пішохідної зони на Бессарабській площі.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті