Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

«Невідоме Лівобережжя 1960-і – 1980-і» написана у співавторстві Семеном Широчиним, Олександром Михайликом та Кириллом Степанцем, вийде вже у вересні.

Ілюстрація: Інга Леві

Презентація книги відбудеться в архітектурній бібліотеці ім. Заболотного, але точна дата заходу ще невідома. Автори сподіваються, що це станеться у вересні цього року. Книга продовжує розповідь про невідомий лівобережний Київ, початий в першій книзі «Невідоме Лівобережжя з кінця ХІХ до середини XX століття».

«З книги ви дізнаєтесь, що сірі коробки панельних будиків – це цілий ряд серій проектів, які мають своїх авторів і технічні особливості, переваги та недоліки. В книзі також розповідається про несерійні висотні будівлі та їх авторів – відомих і маловідомих, ви дізнаєтесь про «будинок з птахами», про башню Вулиха, про високі будинки на Березняках, про “будинок на ніжках” та багато іншого», – пише на своїй сторінці у Facebook співавтор книги Семен Широчин.

Також, окрім архітектури висоток, в книзі розглянуть планування мікрорайонів та окремих споруд, таких як концертні зали та стадіони. В дослідженні розглянута не лише архітектура, але й життя знаменитих жителів Лівобережжя, театри та інші публічні місця.

Семен Широчин додає, що книга вийде мінімальним тиражем, а вартість екземпляру становить 150 гривень. Обкладинку для книги зробила ілюстраторка Інга Леві.

Нагадаємо,  що у Києві відкрилась книгарня «Палатка».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button