Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 287 днів. За цей час ми опублікували 23566 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Громадська організація Urbanideas розробила концепцію зеленого коридору, який має з’єднати Сихів з центром міста.

Фото: Твоє місто

Довжина коридору становитиме 9 км, її можна подолати пішки за 75-90 хвилин, або проїхати велосипедом за півгодини. Маршрут пролягатиме через наявні зелені зони та парки, які ведуть з центру до Сихова.

«Цей Green link протросовується таким чином, щоб сполучити чинні простори: Стрийський парк, парк культури та занедбану територію Цитаделі», — уточнила архітекторка Ольга Криворучко.

Фото: Твоє місто

На деяких ділянках пропонують запустити локальний громадський транспорт, наприклад фунікулер на Цитадель, канатну дорогу над парками і монорейку з кінцевою на Шуварі. Також вздвож маршруту встановлять тематичні майданчики, які слугуватимуть місцями для відпочинку.

Фото: Твоє місто

«Ця ідея з’явилася після звернень Українського католицького Університету на Козельницькій та Хуторівці, а також з ініціативи ринку “Шувар” при розроблені детальних планів цих територій. Коли ми проаналізували ці ДПТ, то побачили, що здебільшого вони проходять через зелені зони: парк Івана Павла ІІ на Сихові, озеро на Хуторівці, Стрийський парк, парк культури і Цитадель. Їх можна з’єднати єдиним спортивним, пішохідним та велосипедним маршрутом для сихівчан», — розповів у коментарі Tvoemisto.tv головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Він додав, що зараз ініціатори проекту працюють над тим, щоб накласти лінію в межі реальних земельних ділянках. Цього року планують обговорити цю ідею з львів’янами під час урбаністичних заходів. Чаплінський зазначає, що концепцію схвалили голландські спеціалісти.

Нагадаємо, головний архітектор Львова Юліан Чаплінський записав відеоблог про сучасну реконструкцію вулиці.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button