Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Білі чоловіки-професори, які обіймають вищі академічні посади, матимуть наставницю, щоб уникнути несвідомого упередження в академічному середовищі. Програма фінансується урядом.
Згідно з концепцією, білі чоловіки професори старшого віку будуть підопічними у молодшої жінки колеги з етнічної меншини.
Професор Джон Роу, який наглядає за проектом в Бірмінгемському університеті, сподівається, що схема буде прийнята професорами і вони матимуть почуття цілковитого комфорту.
«Хоча добре відомо й очевидно, що жінки та етнічні меншини зазнають невдач у розвитку своєї кар’єри, є люди, які дійсно не розуміють, чому так відбувається», – додав він.
Система є лише одним з елементів більш широкого проекту, спрямованого на боротьбу з упередженістю, який фінансується Радою з досліджень інженерних та фізичних наук.
«Ми пам’ятаємо, що попередні спроби подолати такі диспропорції не були успішними, тому вивчаємо нові способи розуміння того, як підтримувати прогрес наших колег із жіночих та етнічних меншин», – сказав професор Роу, який є директором досліджень інженерно-фізичного факультету університету Бірмінгема.
Він зазначив, що в рамках експерименту розглянуть такі питання: «Чи існують певні упередження, коли відомо про стать академіка?», «Чи є це результатом групової динаміки групи експертів?».
Співробітники університету Бірмінгема працюватимуть з науковцями з університету Аберристу та університетських лікарень Бірмінгемського Фонду NHS Foundation Trust. Додамо, що державно установа EPSRC фінансує одинадцять проектів «Рівність, різноманітність та інтеграція», яка надає частину коштів на боротьбу з дискримінацією в галузі інженерії та фізичних наук, розміром 5,5 мільйонів фунтів стерлінгів, пише The Telegraph.
Також читайте: «Соціологиня Тамара Марценюк пояснила, чому не варто боятись фемінізму».
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті