Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Громадське

30 серпня в Україні запрацював Електронний кабінет перевізника. Це ресурс на якому перевізники зможуть онлайн оформити ліцензії на перевезення.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, такий сервіс допоможе мінімізувати корупцію, оскільки зменшить роль державних працівників у взаємодії з бізнесом.

«Кабінет перевізника буде єдиною точкою доступу до адмінпослуг Укртрансбезпеки. Це виключить особисте спілкування та мінімізує корупцію», – повідомив міністр інфраструктури України  Володимир Омелян на брифінгу, пише Громадське.

Використовуючи електронний кабінет користувачі отримують доступ до п’яти послуг онлайн:  отримання, розширення, звуження та анулювання ліцензії для пасажирських та вантажних автоперевізників. Також з сервісом можна буде повідомити про зміну своїх даних.

«Ми прагнемо створити якомога більше сервісів, які спростять життя бізнесу. У перспективі кількість послуг, які будуть доступні на порталі КМУ, має досягти 100 опцій, нині це число складає близько 50», — зазначив голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко.

Кабінет перевізника планують доповнити функціями онлайн-оформлення дозволів та онлайн-внесення плати за ліцензії і штрафи.

Також Мінінфраструктури повідомило про відкриття реєстру перевізників: за номером автомобіля, ЄДРПОУ чи ідентифікаційним податковим номером власника можна дізнатися контакти, назву та термін дії ліцензії перевізника.

Ресурс доступний за посиланням та на Урядовому порталі.

Нагадаємо, що міністр Омелян назвав вірогідні тарифи за проїзд платними автобанами.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button