Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

4 вересня комітет ВР з питань інформатизації та зв’язку розгляне законопроект № 6688 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері», пише Заборона.

Перша заступниця голови комітет питань свободи та інформаційної політики Ольга Червакова вважає, що законопроект хочуть провести через комітет ВР з питань інформатизації та зв’язку, щоби нардепи не могли висловити протест щодо позасудового блокування сайтів.

Документ пропонує дозволити представникам силових структур блокування сайтів без рішення суду.

В законопроекті зокрема передбачено:

  • визначення поняття «технологічний тероризм» як злочини, що спрямовані «на порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту»;
  • забезпечення блокування доступу до інформаційного ресурсу з використанням технічних засобів, що встановлюються операторами, провайдерами телекомунікацій;
  • введення тимчасового блокування сайтів до 2 діб;
  • створення  Єдиного реєстру виконання судових рішень і застосування санкцій у сфері телекомунікацій;
  • накладення штрафів на операторів та провайдерів телекомунікацій за невиконання блокування сайтів.

Авторами проекту є Іван Винник, Дмитро Тимчук і Тетяна Чорновол.

Законопроект № 6688 вже намагалися включити в порядок денний Верховної Ради ще в липні 2018, але тоді не вистачило депутатських голосів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button