Громадський бюджет Києва-2018: які проекти увійшли в рейтинг найкращих
Переважна більшість проектів у рейтингу – пропозиції для шкіл, дитсадків, дитячих лікарень та інші ініціативи для дітей.
Переважна більшість проектів у рейтингу – пропозиції для шкіл, дитсадків, дитячих лікарень та інші ініціативи для дітей.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24968 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
15 вересня завершилося голосування за Громадський бюджет Києва. Кожен киянин міг проголосувати за п’ять обраних проектів. Загалом за проекти віддали близько 500 тисяч голосів.
Переможців, серед яких буде розподілено 150 млн грн, оголосять за два тижні. Наразі сформовано рейтинг за співвідношенням кількості голосів до бюджету проекту. Таким чином кількість попередньо відібраних проектів сягнула 341.
Так, рекордну кількість голосів – 7225 – отримав проект реконструкції спортивних майданчиків ліцею «Голосіївський» №241.
Переважна більшість проектів в топ-341 – пропозиції для шкіл, дитсадків, дитячих лікарень та інші ініціативи для дітей. Зокрема, в першій сотні – заміна звичайних дзвоників у школі на музичні та облаштування спортивного комплексу з «підготовки мачо» в Солом’янському районі.
Серед загальноміських ініціатив – встановлення LED-освітлення пішохідних переходів з сенсорними датчиками, придбання міні-тракторів для прибирання снігу, мобільний додаток для скарг на комунальні підприємства під назвою «Каратєль», встановлення макетів дітей у повний зріст на 20 пішохідних переходах району Сирець тощо.
З восьми проектів, відібраних «Хмарочосом», у рейтинг потрапили чотири: це віталізація набережної Дніпра від Позняків до Березняків, облаштування антикишень на пішохідних переходах у шести локаціях у центрі міста, статеве навчання для дівчат та встановлення острівців безпеки на трьох ділянках.
Замість проекту благоустрою виходу з метро «Голосіївська» з двохмільйонним бюджетом, розробленого Марією Андрієнко зі студії ландшафтної архітектури KOTSIUBA, у фінал вийшов проект з аналогічною назвою, який передбачає дві пішохідні доріжки з ФЕМу за 710 тисяч грн.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті