Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 105 днів. За цей час ми опублікували 24823 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: qha.com.ua

Вона пропонує відновити давню традицію озеленення Львова – висаджувати на вулицях плодові дерева. Про це вона написала у своїй авторській колонці на сайті Tvoemisto.tv.

«Одними з найбільш витривалих у наших міських умовах (до загазованості, забруднення, шуму, посухи) є такі види дерев: ясен, клен, липа, граб, дуб. Також можна садити дерева, що раніше були типовими у Львові, а зараз їх не часто використовують. У Львові було багато садів: грушеві, яблучні, сливові, і декоративні види рослин: слива Пісарді, глід, яблуня Нєдзвєцького, гіркокаштан криваво-м’ясний, навіть магнолії зустрічалися», – зазначає архітекторка.

На її думку, під час озеленення вулиць можна використовувати акацію, робінію, горобину, грушу шантиклер, сакуру, гладичію, ліріодендрон.

«Дерева створюють прохолоду і затінок, затримують вологу, захищають від пилу і шуму в зелену пору року, дають відчуття захищеності та затишку, зрештою, надають простору естетичності», – пише вона.

Окрім того, вона пропонує відновити зелені зони, які сполучались між собою, утворюючи коридори, які були у 1970-1980-х роках. Оскільки на її думку вони дають ефект  привабливості та комфортності життя у місті, дозволяючи пройти містом від парку до парку, через сквери, мінімально контактуючи з автодорогами.

Нагадаємо, що у Львові хочуть створити зелений коридор між Сиховом та центром міста.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button