Зносити Шулявський шляхопровід почнуть 3-4 листопада
Комунікації прокладають, враховуючи, що пізніше «нащадки захочуть збудувати розв’язку за кресленнями Віктора Петрука».
Комунікації прокладають, враховуючи, що пізніше «нащадки захочуть збудувати розв’язку за кресленнями Віктора Петрука».
Шулявський шляхопровід готуються повністю знести у вихідні 3-4 листопада, повідомляє Вечірній Київ з посиланням на головного інженера КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва» Олександра Здольника.
Транспорт спрямують вулицями Нестерова, Цедика, Гарматна та Виборзька. На проспекті Перемоги частково обмежуватимуть рух однією смугою.
Вже переобладнано мережу для тролейбусів, зараз розставляють дорожні знаки й нові світлофори для об’їзду. Найближчими днями зноситимуть кіоски біля метро «Шулявська».
За словами Здольника, зливову каналізацію, водогін, телефонні й електрокабелі розширюють і переносять з врахуванням простору для інших інженерних рішень.
«З урахуванням футурології працюємо. Мережі з початку почали перекладати так, щоби бути на 100% впевненими, що в будівельну пляму колись вміститься щось більше. Наприклад, раптом нащадки захочуть збудувати розв’язку за кресленнями Віктора Петрука», – сказав він.
Однак зараз розв’язку будуватимуть за проектом неповного чотирилисника, що передбачає знесення ливарного цеху заводу «Більшовик».
Цей проект затвердили усупереч спротиву громадськості. Петиція про проведення конкурсу для розгляду проекту альтернативної розв’язки Віктора Петрука двічі набирала необхідну кількість голосів, але в Київраді її проігнорували. Днями ініціативна група подала до суду проти КМДА з вимогою скасувати реконструкцію Шулявської розв’язки за проектом чотирилисника і провести конкурс проектів.
Здольник запевняє, що ров’язку Петрука відхилили через те, що через цей проект може постраждати метрополітен: палі треба занурювати впритул до тунелів ескалаторів та вестибюлю станції «Шулявська».
Захисники розв’язки Петрука натомість наголошують на низці недоліків затвердженого проекту: один зі з’їздів мають побудувати на земельній ділянці, що не підягає відчуженню (цех «Більшовика»); не було проведено конкурс проектів; немає робочого плану землеустрою тощо.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті