Тисячі шведів вшивають собі мікрочипи під шкіру
Чіпом можна відкривати двері додому та в офіс, а також проходити у спортзал.
Чіпом можна відкривати двері додому та в офіс, а також проходити у спортзал.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Швеції тисячі людей почали вшивати собі мікрочипи в руки. Мікрочип може виконувати функцію ключів до будинків, офісів, бути аналогом карти до тренажерного залу. Вони також можуть зберігати контакти на випадок аварії, профілі в соціальних мережах або електронні квитки та події. Для того, щоб передати інформацію з чіпу, потрібно доторкнутись до смартфона, і дані передаються. Відповідно інформацію можна відкрити в браузері телефона, пише NPR.
Мікрочип має розмір зерна рису, його вшивають під шкіру великого пальця, використовуючи шприц. Процедура коштує 180 доларів.
Наразі у Швеції попит на чіпи перевищив пропозицію, тому компанія виробник не встигає виробляти потрібну кількість чіпів.
Biohax International, компанія, що займається виробництвом чіпів, була заснована п’ять років тому Джованом Остерлундом. Розробник вважає головною перевагою особистого мікрочипу те, що дані на ньому важко «зламати», оскільки вони зберігаються під шкірою.
Нагадаємо, в Канаді створили підсвітку для моста, яка керується за допомогою Twitter.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті