У Канаді зробили настільну гру про корупцію в містобудуванні (відео)
Серед тактик гравців – брати й давати хабарі, торгуватися та зраджувати союзників і купляти голоси виборців.
Серед тактик гравців – брати й давати хабарі, торгуватися та зраджувати союзників і купляти голоси виборців.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 301 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: constructionandcorruption.com
У грудні в Канаді відбудеться реліз настільної гри Будівництво і Корупція (Construction + Corruption). Її розробив житель Монреаля Девід Лоач разом із друзями, яким набридло безкінечне будівництво на околицях міста.
Ігрове поле являє собою стилізовану карту Монреаля. У грі може брати участь від трьох до семи гравців. В кожному раунді вони обирають мера, який роздає карти контрактів на будівництво.
Головна ідея полягає в тому, аби якомога довше затягувати будівництво. Якщо гравець дотягнув до кінця раунда, в наступному йому знову платять гроші за незавершене будівництво.
Серед тактик гравців – брати й давати хабарі, торгуватися та зраджувати союзників, купляти голоси виборців тощо. Скажімо, гравець може підкупити мера, аби той влаштував у зоні будівництва «фестиваль», який змістить терміни завершення. У комплект входять банкноти, які називаються «корупціобакси».
Виграє той, хто в кінці гри зібрав найбільше грошей. Але найбагатший – не обов’язково найкорумпованіший. Автор каже, що у грі треба тримати баланс і застосовувати мак’явеллівські хитрощі. Адже в разі повної втрати репутації гравцю буде складно дістати підтримку інших, і навпаки – надто добрим гравцем обов’язко скористаються інші.
Вартість гри за тарифом «рання пташка» становить 65 доларів.
Нагадаємо, в США випустили гру «Монополія для Міленіалів». Її особливість у тому, що гравці мають витрачати гроші, а не накопичувати їх.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті