Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 285 днів. За цей час ми опублікували 23545 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Pixabay

В Україні секонд-хенд складає понад 54% імпорту готової продукції легкої промисловості, повідомила Укрінформу президент Асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт.

Україна минулого року зайняла третє місце у світі за обсягами імпорту секонд-хенду. Попереду – Пакистан і Малайзія, а після України в десятці – Росія, Камерун, Гватемала, Кенія, Індія і Туніс.

Ізовіт зазначила, що населення України наразі справді збідніло, водночас проблема секонд-хенду існує вже не один десяток років. Обсяг імпорту вживаних товарів рівнозначний втраті 45 тисяч робочих місць щорічно. Під виглядом секонд-хенду також часто завозяться нові готові речі.

Зазначимо, що прихильники руху за зменшення кількості сміття та зниження обсягів споживання закликають купувати речі на секонд-хендах. Зокрема,цьому правилу слідує засновниця Zero Waste Беа Джонсон.

В магазинах H&M, які цьогоріч відкрилися в Києві, почали приймати вживаний одяг на переробку. Також вживані речі приймають у магазині Ласка. Частину речей передають на благодійність, іншу частину перепродають тут же.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button