У 2018 році контролери виписали штрафів за безквитковий проїзд на 3 мільйони гривень
Кількість «зайців» у міському транспорту щороку коливається в межах 35-45 тисяч осіб.
Кількість «зайців» у міському транспорту щороку коливається в межах 35-45 тисяч осіб.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
За 10 місяців 2018 року контролери «Київпастрансу» виявили 30 тисяч пасажирів без квитків. Такі дані отримав від підприємства у відповідь на свій запит депутат Київради Олександр Пабат.
За цей період було виписано штрафів за безквитковий проїзд на 3 мільйони гривень.
Як видно з таблиці, кількість «зайців» у міському транспорті щороку коливається в межах 35-45 тисяч осіб, проте 2015 рік був виключенням – тоді зафіксували лише 14 тисяч безквиткових пасажирів. Пабат припустив, що це могли бути або хвиля свідомості пасажирів, або збій у роботі КП.
Нагадаємо, 14 липня вартість проїзду в наземному транспорті зросла вдвічі – з чотирьох до восьми гривень. Першого листопада в Києві формально запустили електронний квиток. Йдеться про встановлені валідатори, якими кияни поки не можуть користуватися.
У листопаді у КМДА презентували проект Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури на 2019-2023 роки, яка передбачає запровадження повноцінного єдиного квитка з широким набором тарифів.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті